Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 08.06.2020
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aivar Kokk
Vastutav ametnik: Tiina Licht

Eelnõu algteksti tutvustus

Nõukogu liikmete esitamise ettepanek lähtub asjaolust, et Eesti Panga Nõukogu varasema koosseisu volitused on lõppenud. Tulenevalt seadusest nimetab Eesti Panga Nõukogu liikmed Riigikogu rahanduskomisjoni ettepanekul. Samas esitas tulenevalt seadusest iga fraktsioon rahanduskomisjonile fraktsiooni nõukogus esindava saadiku nime koos tema kirjaliku nõusoleku ja kirjaliku kinnitusega, et ta vastab Eesti Panga seaduses nõukogu liikmele sätestatud nõuetele.

Tekstid

209 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.06.2020 Avaldatud Riigi Teatajas
15.06.2020 SAADETUD RT
Esimene lugemine
15.06.2020 Täiskogu korraline istung esmaspäev, 15.06.2020 15:00
Otsus: Vastuvõetud
08.06.2020 Komisjoni istung esmaspäev, 8.06.2020 kell 11.15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 15.06.2020 15:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks rahanduskomisjoni esimees Aivar Kokk

Protokoll

Protokoll

Algatamine
09.06.2020 Menetlusse võetud
08.06.2020 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Tiina Licht

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut