Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 01.04.2001
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Ignar Fjuk

Tekstid

725 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
03.06.2001 Arhiveeritud
03.06.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
28.05.2001 Saadetud Riigikantseleile
27.05.2001 Välja kuulutatud
21.05.2001 Saadetud Vabariigi Presidendile
21.05.2001 Allakirjutatud
Teine lugemine
15.05.2001 Vastu võetud
Esimene lugemine
08.05.2001 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
01.04.2001 Algatatud
Tagasiside