Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Probleemkomisjon rahvastikukriisi lahendamiseks
Algatatud: 17.12.2018
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Vastutav ametnik: Helgi Kundla

Tutvustus

Riigikogu otsuse „Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035“ eelnõu lähtub dokumendist „Rahvastikupoliitika põhialused 2035“. Põhialuste dokument määratleb Eesti rahvastikupoliitika üldise eesmärgi ja põhimõtted ning sõnastab alaeesmärgid ja tegevussuunad peamistes rahvastiku arenguga seotud valdkondades kuni 2035. aastani, teadvustades riigi vajadust osutada suuremat tähelepanu Eesti ühiskonna kestlikkuse ja arengu kindlustamisele.

Tekstid

779 OE Eelnõu menetluskäik

Algatamine
22.01.2019 Komisjoni istung teisipäev, 22.01.2019 14:00
14.01.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 14.01.2019 kell 11.10
18.12.2018 Menetlusse võetud
17.12.2018 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Helgi Kundla