Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Algatatud: 12.09.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Laanet
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga soovib Eesti Reformierakonna fraktsioon nimetada julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni liikmeks Martin Kuke asemele Peep Aru.

Tekstid

286 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
30.09.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
27.09.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 27.09.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
20.09.2016 Komisjoni istung teisipäev, 20.09.2016 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 27.09.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni esimees Kalle Laanet

Protokoll

Protokoll

Algatamine
13.09.2016 Menetlusse võetud
12.09.2016 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool