Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Algatatud: 24.11.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Arto Aas
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada erikomisjoni liikmeks Kristjan Kõljala asemel Jürgen Ligi.

Tekstid

344 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
15.12.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
13.12.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 13.12.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
12.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 12.12.2016 11:15
Otsus: Saata Riigikogu juhatusele kiri, milles komisjon palub luba esitada eelnõu 344 OE dokumendid esimeseks lugemiseks täiskogule 12.12.2016 kell 17.15.

Protokoll

Protokoll

05.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 5.12.2016 11:15
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 13.12.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Arto Aas

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Algatamine
25.11.2016 Menetlusse võetud
24.11.2016 Algatatud

Muudatusettepanekud

  • Eesti Keskerakonna fraktsiooni ettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu otsuse "Riigieelarve kontrolli erikomisjoni moodustamine" muutmine" eelnõule (344 OE) Muudatusettepanek

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus (2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool
  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus (1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool