Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 26.02.2004
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Arnold Kimber

Tekstid

278 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.05.2004 Jõustunud
07.05.2004 Arhiveeritud
07.05.2004 Avaldatud Riigi Teatajas
20.04.2004 Saadetud Riigikantseleile
20.04.2004 Välja kuulutatud
13.04.2004 Saadetud Vabariigi Presidendile
13.04.2004 Allakirjutatud
Teine lugemine
07.04.2004 Vastu võetud
Esimene lugemine
17.03.2004 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
26.02.2004 Algatatud
Tagasiside