Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Olga Sõtnik, Sven Mikser, Nelli Privalova, Mari-Ann Kelam, Kaia Iva, Aleksei Lotman, Enn Eesmaa, Maret Merisaar, Ain Seppik, Tarmo Kõuts, Marek Strandberg, Nikolai Põdramägi, Toomas Trapido, Toomas Tõniste, Mai Treial, Jüri Ratas, Liisa-Ly Pakosta, Karel Rüütli, Marika Tuus-Laul, Helle Kalda, Ester Tuiksoo, Peeter Tulviste, Heljo Pikhof, Kalev Kallo, Jüri Tamm, Indrek Saar, Sven Sester, Aivar Riisalu, Katrin Karisma-Krumm, Mart Jüssi, Valdur Lahtvee, Tarmo Mänd, Mart Laar, Mark Soosaar, Eldar Efendijev, Margus Tsahkna, Eiki Nestor, Elle Kull, Kalvi Kõva, Lauri Vahtre, Hannes Rumm, Kalev Kotkas, Peeter Kreitzberg, Lauri Laasi, Jaanus Marrandi, Tiit Kuusmik, Toivo Tootsen, Heimar Lenk, Imre Sooäär, Toomas Varek, Vladimir Velman, Georg Pelisaar, Inara Luigas, Villu Reiljan, Mart Nutt, Ken-Marti Vaher, Kalle Laanet, Jaak Aab, Ene Ergma, Valeri Korb, Jaan Kundla, Urmas Reinsalu, Kadri Simson, Trivimi Velliste, Rein Ratas, Mailis Reps, Arvo Sarapuu
Algatatud: 19.04.2010
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Väino Linde
Vastutav ametnik: Janek Laidvee

Tekstid

742 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
28.09.2010 Täiskogu istung teisipäev, 28.09.2010 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
20.09.2010 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 29.11.2010 18:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 28.09.2010 00:00

Protokoll

Algatamine
08.06.2010 Komisjoni istung
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

22.04.2010 Menetlusse võetud
19.04.2010 Algatatud
Tagasiside