Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 29.10.2020
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aadu Must
Vastutav ametnik: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeks Riigikogu liige Anti Poolamets seoses nõukogu liikme Urmas Reitelmanni volituste ennetähtaegse lõppemisega. Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu koosneb Riigikogu liikmetest ja Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjatest. Riigikogu nimetab Riigikogu kultuurikomisjoni ettepanekul nõukokku ühe esindaja igast Riigikogu fraktsioonist Riigikogu koosseisu volituste lõppemiseni ning neli asjatundjat Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjate hulgast, kelle volitused kestavad viis aastat.

Tekstid

280 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
11.11.2020 Avaldatud Riigi Teatajas
10.11.2020 SAADETUD RT
Esimene lugemine
10.11.2020 Täiskogu korraline istung teisipäev, 10.11.2020 10:00
Otsus: Vastuvõetud
27.10.2020 Komisjoni istung teisipäev, 27.10.2020 kell 14.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi lõpphääletus 10.11.2020 10:00
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks Aadu Must

Lisa 7 HARNO arvamus

Lisa5 TÜ arvamus

Lisa 4 TTÜ slaidid

Lisa 2 TLÜ slaidid

Lisa 6 TÜ slaidid

Lisa 3 TTÜ arvamus

Protokoll

Protokoll asice

Lisa 1 TLÜ arvamus

Algatamine
30.10.2020 Saadetud esimesele lugemisele
29.10.2020 Menetlusse võetud
29.10.2020 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Urvo Klopets

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (bakalaureusekraad)
  • Eriala
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool