Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Raivo Järvi, Väino Linde, Eiki Berg, Ants Pauls, Silver Meikar, Hirvo Surva, Helmer Jõgi, Peep Aru, Marika Tuus, Jaanus Marrandi, Robert Lepikson, Marko Mihkelson, Sven Sester, Indrek Raudne, Rein Aidma, Tarmo Leinatamm, Enn Eesmaa, Leino Mägi, Külvar Mand, Mark Soosaar, Taavi Veskimägi, Peeter Kreitzberg, Toivo Tootsen, Harri Õunapuu, Avo Üprus, Ain Seppik, Toomas Varek, Andres Taimla, Arno Rossman, Andres Jalak, Ene Ergma, Imre Sooäär, Andres Kork, Vilja Savisaar, Elle Kull, Jaanus Männik, Reet Roos, Arnold Kimber, Mihhail Stalnuhhin, Hannes Võrno, Vladimir Velman, Evelyn Sepp, Rain Rosimannus, Nelli Privalova, Jaanus Rahumägi, Märt Rask, Toomas Tein, Siim-Valmar Kiisler, Mailis Reps, Sven Mikser, Jürgen Ligi, Siiri Oviir, Eldar Efendijev, Urmas Reinsalu
Algatatud: 12.06.2003
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Urmas Reinsalu

Tekstid

91 SE Eelnõu menetluskäik

12.06.2003
Algatatud
16.09.2003
Esimene lugemine lõpetatud
09.03.2004
Esimene lugemine lõpetatud
01.06.2004
Esimene lugemine lõpetatud
08.03.2005
Teine lugemine lõpetatud
12.06.2003
Algatatud
16.09.2003
Esimene lugemine lõpetatud
09.03.2004
Esimene lugemine lõpetatud
01.06.2004
Esimene lugemine lõpetatud
08.03.2005
Teine lugemine lõpetatud
Tagasiside