Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon, Eesti Reformierakonna fraktsioon
Algatatud: 23.11.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Peeter Ernits
Vastutav ametnik: Karin Tuulik

Tutvustus

Eelnõu näeb ette moodustada Riigikogu rahvastiku kuueliikmeline probleemkomisjon kõikide fraktsioonide esindajatest. Komisjoni ülesanne on uurida riiklike poliitikate põhialuste, valdkonna arengukavade, valitsemisala arengukavade ja programmide hetkeseisu ning teha ettepanekuid olukorra parandamiseks.

Tekstid

343 OE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
22.02.2017 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 22.02.2017 14:00
Otsus: Tagasi lükatud
14.02.2017 Komisjoni istung teisipäev, 14.02.2017, algus 15 minutit pärast täiskogu istungi lõppu
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 21.02.2017 10:00
Otsus: Teha ettepanek tagasi lükata
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Peeter Ernits

Protokoll

Protokoll

Algatamine
24.11.2016 Menetlusse võetud
23.11.2016 Algatatud

Arvamused

  • 19.12.2016

    Riigikogu Eesti rahvastiku toetusrühma arvamus 343 OE kohta

Tagasiside
 

Prindi

Karin Tuulik