Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Peeter Kreitzberg, Ivari Padar, Katrin Saks, Kadi Pärnits, Mark Soosaar, Sven Mikser, Jüri Tamm, Eiki Nestor, Jarno Laur
Algatatud: 18.04.2005
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andres Taimla
Vastutav ametnik: Terje Põder

Tekstid

633 SE Eelnõu menetluskäik

Kolmas lugemine
23.11.2005 Tagasi lükatud
Teine lugemine
15.11.2005 Teine lugemine lõpetatud
27.09.2005 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
18.04.2005 Algatatud
Tagasiside