Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Algatatud: 24.11.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Laanet
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada erikomisjoni liikmeks Peep Aru asemele Arto Aas.

Tekstid

345 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
15.12.2016 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
13.12.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 13.12.2016 10:00
Otsus: Vastuvõetud
05.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 5.12.2016 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 13.12.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Algatamine
24.11.2016 Menetlusse võetud
24.11.2016 Algatatud

Muudatusettepanekud

  • Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu otsuse "Julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni moodustamine" muutmine" eelnõule 345 OE Muudatusettepanek

  • Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse "Riigikogu otsuse "Julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni moodustamine" muutmine“ eelnõule (345 OE) Muudatusettepanek Muudatusettepanek

Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool