Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 19.09.2022
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Henn Põlluaas
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata välja delegatsiooni koosseisust delegatsiooni juht Mati Raidma ning nimetada delegatsiooni asendusliige Sven Sester delegatsiooni juhiks ja nimetada delegatsiooni asendusliikmeks Margit Sutrop.

Tekstid

673 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
29.09.2022 SAADETUD RT
Esimene lugemine
29.09.2022 Täiskogu korraline istung neljapäev, 29.09.2022 10:00
Otsus: Vastuvõetud
26.09.2022 Komisjoni istung esmaspäev, 26.09.2022 kell 11.15
Otsus: Määrata juhtivkomisjoni esindajaks Henn Põlluaas
19.09.2022 Komisjoni istung esmaspäev, 19.09.2022 kell 11.15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda ja viia läbi eelnõu lõpphääletus 29.09.2022 10:00
Otsus: Toetada fraktsioonide ettepanekuid OSCE PA Eesti delegatsiooni muutmiseks
Otsus: Teha Riigikogu juhatusele ettepanek määrata eelnõule muudatusettepanekute esitamise tähtajaks reede, 23. september kell 15.00
Otsus: Kinnitada eelnõu tekst ja seletuskiri ning esitada eelnõu täiskogule 19. septembri istungil

Protokoll asice

Protokoll

Algatamine
20.09.2022 Menetlusse võetud
19.09.2022 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut