Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Viktor Vassiljev, Kalle Palling, Remo Holsmer, Andre Sepp, Liina Kersna, Andres Anvelt, Kersti Sarapuu, Andrei Novikov, Kristjan Kõljalg, Lauri Luik, Raivo Aeg, Urve Palo, Valeri Korb, Johannes Kert, Terje Trei, Maire Aunaste, Mati Raidma, Dmitri Dmitrijev, Krista Aru, Anne Sulling, Helmen Kütt, Henn Põlluaas, Mart Helme, Artur Talvik, Mark Soosaar, Kalle Laanet, Mihhail Stalnuhhin, Arno Sild, Rainer Vakra, Andres Ammas, Monika Haukanõmm, Mihkel Raud, Jaanus Karilaid, Deniss Boroditš, Raivo Põldaru, Ain Lutsepp, Jaak Madison, Imre Sooäär, Toomas Kivimägi, Meelis Mälberg, Marika Tuus-Laul, Sven Mikser, Igor Gräzin, Eerik-Niiles Kross, Vilja Toomast, Martin Helme, Heidy Purga, Uno Kaskpeit, Enn Eesmaa, Madis Milling, Yoko Alender, Maris Lauri, Ants Laaneots, Peeter Ernits, Mihhail Korb, Aivar Sõerd, Laine Randjärv
Algatatud: 28.10.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andre Sepp
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu kohaselt on probleemkomisjoni ülesanne narkomaania ja HIV ennetamise arengukavade ning vastavate riiklike strateegiate hetkeseisu analüüs, sealhulgas rahaliste ressursside planeerimise ja kasutamise analüüs. Probleemkomisjoni ülesandeks on pakkuda lahendusi narkosurmade arvu ja HIV leviku radikaalseks vähendamiseks, et panna piir narkokuritegevusele ja tagada efektiivne sõltuvusravi.

Tekstid

122 OE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
25.11.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 25.11.2015 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
24.11.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 24.11.2015 10:00
Otsus: Arutelu jäi pooleli
17.11.2015 Komisjoni istung teisipäev, 17.11.2015 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 24.11.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 04.12.2015 16:00
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Andre Sepp

2015.11.17. protokoll.pdf

2015.11.17._protokoll.bdoc

Algatamine
29.10.2015 Menetlusse võetud
28.10.2015 Algatatud

Muudatusettepanekud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool