Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Vabaerakonna fraktsioon
Algatatud: 14.05.2015
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Martin Kukk
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tutvustus

Eelnõu näeb ette riigieelarvest erakondade rahastamise mahu vähendamise.

Tekstid

33 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
15.10.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 15.10.2015 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
29.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 29.09.2015 13:00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 15.10.2015 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 10 tööpäeva 29.10.2015 17:15
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Martin Kukk

Protokoll

Protokoll

Algatamine
14.05.2015 Menetlusse võetud
14.05.2015 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer