Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eestimaa Rahvaliidu fraktsioon, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon, Erakond Eestimaa Rohelised fraktsioon, Eesti Reformierakonna fraktsioon, Eesti Keskerakonna fraktsioon, Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
Algatatud: 16.10.2008
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Väino Linde
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tekstid

369 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
07.01.2010 Avaldatud Riigi Teatajas
22.12.2009 Välja kuulutatud
18.12.2009 Saadetud Vabariigi Presidendile
Kolmas lugemine
16.12.2009 Täiskogu istung kolmapäev, 16.12.2009 14:00
Otsus: Vastuvõetud
07.12.2009 Saadetud kolmandale lugemisele
Teine lugemine
15.12.2009 Täiskogu istung teisipäev, 15.12.2009 10:00
Otsus: Teine lugemine lõpetatud
07.12.2009 Saadetud teise lugemise jätkamisele
30.11.2009 Saadetud teisele lugemisele
Esimene lugemine
09.12.2009 Täiskogu istung kolmapäev, 09.12.2009 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
27.01.2009 Komisjoni istung
Otsus: Võtta päevakorrast tagasi

Protokoll

04.12.2008 Komisjoni istung
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

01.12.2008 Komisjoni istung
Otsus: Jätkata arutelu komisjonis

Protokoll

16.10.2008 Menetlusse võetud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool