Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Imre Sooäär, Johannes Kert, Mark Soosaar, Kalev Kotkas, Jüri Adams, Raivo Aeg
Algatatud: 31.05.2016
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Laanet
Vastutav ametnik: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga muudetakse püsiasustusega väikesaarte seadust tulenevalt haldusreformi seadusega kaasnevatest muudatustest ning vajadusest laiendada püsiasustusega väikesaarte nimistut.

Tekstid

254 SE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
19.10.2016 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 19.10.2016 14:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
10.10.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 10.10.2016 11:15
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 18.10.2016 10:00
Otsus: Teha ettepanek eelnõu tagasi lükata
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni esimees Kalle Laanet

Protokoll

Protokoll

Algatamine
31.05.2016 Menetlusse võetud
31.05.2016 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Kristo Varend