Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 17.05.2017
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mihhail Stalnuhhin
Vastutav ametnik: Tiina Licht

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata nõukogu koosseisust välja Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajana nõukogu liikmeks nimetatud Janar Holm ja nimetada tema asemele nõukogu liikmeks Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak.

Tekstid

469 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
07.06.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
06.06.2017 Täiskogu korraline istung teisipäev, 6.06.2017 10:00
Otsus: Vastuvõetud
29.05.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 29.05.2017 11:10
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 06.06.2017 10:00
Otsus: Määrata ettekandjaks komisjoni esimees Mihhail Stalnuhhin
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus

Protokoll

Protokoll

Protokoll

Algatamine
18.05.2017 Menetlusse võetud
17.05.2017 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Tiina Licht

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut