Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Keskerakonna fraktsioon
Algatatud: 07.06.1999
Juhtivkomisjon: Õiguskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Vootele Hansen

Tekstid

113 SE Eelnõu menetluskäik

Teine lugemine
05.06.2000 Vastu võetud
05.04.2000 ARUTELU KATKESTATUD
Esimene lugemine
15.03.2000 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
07.06.1999 Algatatud
Tagasiside