Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 22.09.2003
Juhtivkomisjon: Õiguskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Märt Rask

Tekstid

122 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
20.12.2003 Jõustunud
10.12.2003 Arhiveeritud
10.12.2003 Avaldatud Riigi Teatajas
28.11.2003 Saadetud Riigikantseleile
26.11.2003 Välja kuulutatud
18.11.2003 Saadetud Vabariigi Presidendile
17.11.2003 Allakirjutatud
Teine lugemine
12.11.2003 Vastu võetud
Esimene lugemine
22.10.2003 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
22.09.2003 Algatatud
Tagasiside