Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 16.10.2019
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Enn Eesmaa
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni liige Jaak Madison ja nimetada delegatsiooni liikmeks Urmas Reitelmann. Riigikogu moodustas käesoleva aasta 5. juuni otsusega Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni koosseisus: delegatsiooni juht Maria Jufereva-Skuratovski, liikmed Eerik-Niiles Kross ja Jaak Madison ning asendusliikmed Indrek Saar ja Raivo Tamm. Seoses Jaak Madisoni Riigikogu liikme volituste lõppemisega arutas väliskomisjon oma 9. septembri istungil Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni ettepanekut nimetada tema asemel delegatsiooni liikmeks Urmas Reitelmann.

Tekstid

96 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
14.11.2019 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
12.11.2019 Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.11.2019 10:00
Otsus: Vastuvõetud
07.11.2019 Komisjoni istung neljapäev, 7.11.2019
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 12.11.2019 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa
Algatamine
17.10.2019 Menetlusse võetud
16.10.2019 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut