Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Mart Nutt, Toomas Trapido, Marko Mihkelson, Ivi Eenmaa, Peeter Tulviste, Trivimi Velliste, Urmas Klaas, Mari-Ann Kelam, Mart Jüssi, Toivo Tootsen, Enn Eesmaa, Maret Merisaar
Algatatud: 11.01.2011
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Evelyn Sepp
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Tekstid

914 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
09.03.2011 Avaldatud Riigi Teatajas
03.03.2011 Välja kuulutatud
23.02.2011 Saadetud Vabariigi Presidendile
Teine lugemine
15.02.2011 Täiskogu istung teisipäev, 15.02.2011 10:00
Otsus: Teine lugemine lõpetatud
10.02.2011 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek teine lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 15.02.2011 00:00

Protokoll

Kolmas lugemine
17.02.2011 Täiskogu istung neljapäev, 17.02.2011 10:00
Otsus: Vastuvõetud
10.02.2011 Saadetud kolmandale lugemisele
Esimene lugemine
25.01.2011 Täiskogu istung teisipäev, 25.01.2011 10:00
Otsus: Esimene lugemine lõpetatud
20.01.2011 Komisjoni istung
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 25.01.2011 00:00
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 03.02.2011 18:00

Protokoll

Algatamine
11.01.2011 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool