Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 16.12.2002
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalev Kukk

Tekstid

1259 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
19.02.2003 Saadetud Riigikantseleile
18.02.2003 Välja kuulutatud
05.02.2003 Saadetud Vabariigi Presidendile
05.02.2003 Allakirjutatud
Teine lugemine
29.01.2003 Vastu võetud
Esimene lugemine
22.01.2003 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
16.12.2002 Algatatud
Tagasiside