Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu XIV koosseisu teine aastaraamat võtab vaatluse alla ajavahemiku 2020. aasta septembrist 2021. aasta septembrini.

Kindlasti varjutas seda perioodi koroonaviiruse pitser, kuid sellest hoolimata möödusid kaks istungjärku täis töiseid arutelusid nii komisjonides kui istungisaalis ning vastu võeti hulk seadusi ja otsuseid. Tavapäraseks muutusid täiskogu kaugistungid, komisjonide ja fraktsioonide koosolekud virtuaalkeskkonnas, samuti toimus suur osa väliskohtumistest videosilla vahendusel. Traditsiooniliselt annab aastaraamat hea ülevaate kõigi komisjonide tööst, parlamentaarsest kontrollist ja tegevusest muudes valdkondades. Eraldi alajaotused käsitlevad Riigikogu välissuhtlust ja suhteid avalikkusega.

Nagu eelmine aastaraamat, ilmub ka seekordne väljaanne ainult elektrooniliselt. Sisukorrast pääseb lingi kaudu otse meelepärase artikli juurde. Lehekülje all on nooled, millega saab edasi-tagasi liikuda, klikkides nende vahel olevale tekstile (Riigikogu aastaraamat 2020/2021) saab tagasi sisukorda. Lingid lisainfole on alla joonitud.

Laadi alla:

Tagasiside