Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

12. detsembril kell 11-15 tutvustavad oma tegevust ja annavad võimaluse jõuluvana kingikotti täiendada 14 sotsiaalset ettevõtet.

1. Eesti Pimemassööride Ühing. EPMÜ koondab Eestis pimemassööre neid koolitades ja toetades tööturule sisenemisel.
2. Eesti Unekooli Ühing. Vanemlust toetavad teenused lapsevanematele (perenõustamine, grupinõustamine) ning koolitused lapsevanematele ja spetsialistidele, kus teadvustakse une olulisust ja õpetatakse praktilisi nippe unehügieeni parandamiseks.
3. Hea Hoog SA. Erivajadusega inimeste poolt valmistatud käsitöö.
4. Hea Koostöö Hoiu-laenuühistu (HLÜ). Elu edendavate tegevuste toetamine läbi finantsvahendite ja nõustamise. Selleks kasutab HLÜ erinevaid võimalusi, nagu hoiused, laenud, toetused ja täiendava väärtusevahetuse soodustamine liikmete ja erinevate projektide vahel.
5. MTÜ Hiirekese Mängutuba. Huviringid ja vaba aja veetmise võimalused lastele ning lastevanematele mõeldud koolitusportaal vanemakoolitused.ee.
6. MTÜ Pesapuu. Nõustamiskeskus Pärnus, mis abistab keerulisse olukorda sattunud inimesi.
7. MTÜ Veriora Tsunft. Tsunfti eesmärgiks on erinevat liiki käsitöö koos harrastamine, omandades ja jagades erinevaid käsitööoskusi õpitubade kaudu; omavalmistatud käsitöötoodete turustamine; taaskasutuse propageerimine.
8. Põhja-Eesti Pimedate Ühing. Toetab pimedate ja nõrgaltnägijate igapäevast toimetulekut, naasmist avatud tööturule, hariduse omandamist, vaba aja veetmist ja lõimumist ühiskonda.
9. SA Maarja Küla. Intellektipuuetega inimeste sotsiaalhoolekanne, kaitstud töö teenuse pakkumine ning suunamine avatud tööturule.
10. SA Väärtustades Elu. Kvaliteetne tervishoiteenus – raseduskriirsi nõustamine koos võimalikult heal tasemel töökorraldusega.
11. Solve et Coagula. Erivajadustega inimeste tööhõive ja käsitöö tootmine.
12. YFU Eesti MTÜ. Arenguvõimalused noortele läbi õpilasvahetusprogrammide erinevates riikides üle kogu maailma.
13. Medi.ee häirenuputeenus / Meditech Estonia. Eakate ja puuetega inimeste hoolekande koduteenused ja muud iseseisva turvalise elamise lahendused.
14. Merimetsa Tugikeskus Vanurite ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne, kaitstud töö teenuse pakkumine.

Tagasiside