Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Инициирован: 25.08.2020
Ведущая комиссия: Sotsiaalkomisjon
Представитель ведущей комиссии: Signe Riisalo
Ответственный служащий: Helgi Kundla

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga tehakse valitsusele ettepanek seadusandlike muudatuste väljatöötamiseks pikaajalise hoolduskoormuse probleemi lahendamiseks, mis tagaks inimkeskse hoolekandekorralduse kõigile abivajajatele. Ettepanekut põhjendatakse, et Eesti elanikkond vananeb ning eakate ja erivajaduste inimeste arv järjest suureneb. Eesti pikaajalise hoolduse korraldamise süsteem vajab kiiremas korras põhimõttelisi muudatusi, mis vähendaks pereliikmete hoolduskoormust ning tagaks hooldusvajadusega inimestele vajadustele vastava abi.

Tексты

224 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
27.10.2020 Täiskogu korraline istung teisipäev, 27.10.2020 10:00
Постановление: Отклонен
19.10.2020 Komisjoni istung esmaspäev, 19.10.2020 kell 11.10
Постановление: Внести предложение включить законопроект в повестку дня пленарного заседания и провести окончательное голосование 27.10.2020 10:00
Постановление: Назначить представителем ведущей комиссии Signe Riisalo

Lisa 1

Protokoll.asice

Protokoll

21.09.2020 Komisjoni istung esmaspäev, 21.09.2020 kell 11.10

Protokoll.asice

Lisa 1

Protokoll

Инициирование
25.08.2020 Принят в производство
25.08.2020 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Хельги Кундла

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Inimõigused ( - 1998)
  • Учебное заведение
    Università degli Studi di Padova

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1991)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool