Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 12.03.2018
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Maire Aunaste
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni juht Marko Šorin ja nimetada delegatsiooni juhiks Kersti Sarapuu. Juhtivkomisjoniks määrati väliskomisjon.

Tексты

601 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
10.04.2018 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
05.04.2018 Täiskogu korraline istung neljapäev, 5.04.2018 10:00
Постановление: Vastuvõetud
20.03.2018 Komisjoni istung teisipäev, 20.03.2018 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания esimesele lugemisele 05.04.2018 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту ja eelnõu otsusena vastu võtta
Постановление: Назначить докладчиком väliskomisjoni liige Maire Aunaste

Протокол

Протокол

Инициирование
13.03.2018 Принят в производство
12.03.2018 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut