Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 31.05.2021
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Имре Соояэр
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette  arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni asendusliige Johannes Kert ja nimetada delegatsiooni juht Sven Sester delegatsiooni asendusliikmeks. Eelnõu näeb ette nimetada delegatsiooni juhiks Mati Raidma.

Tексты

398 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
11.06.2021 Опубликован в Riigi Teataja
09.06.2021 SAADETUD RT
Первое чтение
09.06.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 9.06.2021 14:00
Постановление: Vastuvõetud
03.06.2021 Komisjoni istung neljapäev, 3.06.2021 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 08.06.2021 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком Imre Sooäär

Asendusliikme volitus (Marko Šorin) asice

Asendusliikme volitus (Marko Šorin)

Asendusliikme volitus (Oudekki Loone)

Asendusliikme volitus (Tiiu Aro)

Protokoll asice

Protokoll

Asendusliikme volitus (Jaak Juske)

Asendusliikme volitus (Jaak Juske) asice

Инициирование
01.06.2021 Принят в производство
31.05.2021 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut