Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi President
Инициирован: 19.04.2018
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Михаил Стальнухин
Ответственный служащий: Tiina Licht

Eelnõu algteksti tutvustus

Seoses Eesti Panga Nõukogu esimehe Mart Laari ametivolituste lõppemisega 12. juunil 2018 teeb Vabariigi President Riigikogule ettepaneku vastavalt põhiseadusele nimetada Mart Laar uueks ametiajaks Eesti Panga Nõukogu esimeheks alates 13. juunist 2018. Seadus ei piira õigust nimetada Eesti Panga Nõukogu esimeest ametisse kaheks ametiajaks järjestikku.

Tексты

620 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
30.05.2018 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
29.05.2018 Täiskogu korraline istung teisipäev, 29.05.2018 10:00
Постановление: Vastuvõetud
14.05.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 14.05.2018 11:10
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 29.05.2018 10:00
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni esimees Mihhail Stalnuhhin
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Инициирование
20.04.2018 Принят в производство
19.04.2018 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Тийна Лихт

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    6316422
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut