Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 25.05.2015
Ведущая комиссия: Sotsiaalkomisjon
Представитель ведущей комиссии: Хельмен Кютт
Ответственный служащий: Heidi Barot

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette tõsta lastega perede toimetuleku parandamiseks lapsetoetust pere esimese ja teise lapse kohta 60 euroni kuus ning toetatakse iga kolme ja enamat last kasvatavat perekonda täiendavalt 200 euro suuruse lasterikka pere toetusega.

Tексты

38 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
30.06.2015 Опубликован в Riigi Teataja
25.06.2015 Провозглашен
16.06.2015 Направлен президенту республики
Второе чтение
15.06.2015 Täiskogu täiendav istung esmaspäev, 15.06.2015 11:00
Постановление: Vastuvõetud
09.06.2015 Komisjoni istung teisipäev, 9.06.2015 14:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Kiita heaks eelnõu II lugemise menetlusdokumendid (eelnõu tekst, seletuskiri ja muudatusettepanekute tabel)
Постановление: Saata kolmandale lugemisele, kui teine lõpetatakse ja viia läbi eelnõu lõpphääletus
Постановление: volitada komisjoni esimeest allkirjastama eelnõu lõppdokumendid

Sotsiaalkomisjoni_09.06.2015_protokoll.bdoc

Protokoll 09.06.2015

08.06.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 8.06.2015 11:10
Постановление: Продолжить обсуждение в комиссии

Sotsiaalkomisjoni_08.06.2015_protokoll.bdoc

Protokoll 08.06.2015

02.06.2015 Komisjoni istung teisipäev, 2.06.2015 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 10.06.2015 14:00
Постановление: teha juhatusele ettepanek määrata dokumentide kättesaadavaks tegemise ajaks 09.06.2015 kell 17.15

Sotsiaalkomisjoni_02.06.2015_protokoll.bdoc

Protokoll 02.06.2015

Первое чтение
03.06.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 3.06.2015 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
28.05.2015 Komisjoni istung neljapäev, 28.05.2015 11:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 03.06.2015 14:00
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni liige Helmen Kütt
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 05.06.2015 16:00

STK_28.05.2015_protokoll_nr_12.bdoc

STK 28.05.2015 protokoll nr 12

Инициирование
25.05.2015 Принят в производство
25.05.2015 Инициирован

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Хейди Барот

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1997)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool