Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon, Раймонд Кальюлайд
Инициирован: 15.03.2021
Ведущая комиссия: Õiguskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Марек Юргенсон
Ответственный служащий: Raini Laide

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu eesmärgiks on parandada laste heaolu ning kaitsta alaealisi seksuaalse kuritarvitamise eest. Eelnõuga tõstetakse seksuaalse enesemääramise vanusepiir 16 eluaastale. Eelnõus muudetakse KarS § 145 prim (alaealiselt seksi ostmine), § 175 prim (lapspornole juurdepääsu taotlemine ja selle jälgimine), § 178 (lapsporno valmistamine ja selle võimaldamine ), § 178 prim (seksuaalse eesmärgiga kokkulepe lapseealisega kohtumiseks) ja § 179 (lapseealise seksuaalne ahvatlemine).

Tексты

348 SE Ход производства по проекту

Первое чтение
11.05.2021 Täiskogu korraline istung teisipäev, 11.05.2021 10:00
03.05.2021 Komisjoni istung esmaspäev, 3.05.2021 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 11.05.2021 10:00
Постановление: Назначить докладчиком Marek Jürgenson
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 25.05.2021 16:00

Protokoll asice

Protokoll

Инициирование
16.03.2021 Принят в производство
15.03.2021 Инициирован

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Райни Лайде

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316450
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (бакалавр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1999)
  • Учебное заведение
    Sotsiaalteaduste Erakõrgkool Veritas