Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Kultuurikomisjon
Инициирован: 13.05.2015
Ведущая комиссия: Kultuurikomisjon

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette seoses nõukogu liikme Krista Aru volituste ennetähtaegse lõppemisega nimetada nõukogu liikmeks tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundja Pille Pruulmann-Vengerfeldt.

Tексты

31 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
29.05.2015 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
26.05.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 26.05.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
12.05.2015 Komisjoni istung teisipäev, 12.05.2015 14:00, ruumis L333
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 26.05.2015 10:00
Постановление: Назначить докладчиком Viktoria Ladõnskaja
Постановление: Kiita heaks eelnõu tekst ja seletuskiri
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Protokoll.bdoc

Prot nr 8 - 12.05.pdf

Инициирование
14.05.2015 Принят в производство
13.05.2015 Инициирован
Обратная связь