Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Kultuurikomisjon
Инициирован: 09.06.2016
Ведущая комиссия: Kultuurikomisjon
Представитель ведущей комиссии: Ааду Муст
Ответственный служащий: Angelika Berg

Eelnõu algteksti tutvustus

Otsuse eelnõuga nimetatakse Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) nõukokku Riigikogu liikmed Viktoria Ladõnskaja, Kalvi Kõva ja Marika Tuus-Laul. Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni esimees Kalvi Kõva vahetab rahvusringhäälingu nõukogus välja Andres Anvelti, kuna ta asus siseministri ametikohale. Keskerakonna fraktsiooni liige Marika Tuus-Laul suundub nõukokku Enn Eesmaa asemel, kes valiti Riigikogu aseesimeheks. Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni liige Viktoria Ladõnskaja saab nõukogu liikmeks Kalle Muuli asemel.

Tексты

263 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
17.06.2016 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
16.06.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 16.06.2016 10:00
Постановление: Vastuvõetud
14.06.2016 Komisjoni istung teisipäev, 14.06.2016 14:00
Постановление: esitada eelnõu esimesele lugemisele muudetud kujul

Prot 85 - 14.06.2016

Volitus - 14.06.2016

Prot_nr_85.bdoc

09.06.2016 Komisjoni istung neljapäev, 9.06.2016 09:45
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 16.06.2016 10:00
Постановление: Назначить докладчиком Laine Randjärv
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Инициировать законопроект

Prot_83_-_09.06.2016.bdoc

Prot 83 - 09.06.2016

Avaldus

Инициирование
09.06.2016 Принят в производство
09.06.2016 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ангелика Берг

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1994)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool