Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eestimaa Rahvaliidu fraktsioon, Eesti Keskerakonna fraktsioon, Eestimaa Ühendatud Rahvapartei fraktsioon
Инициирован: 16.08.2001
Ведущая комиссия: Majanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Meelis Paavel

Tексты

829 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
11.09.2001 Отклонен
10.09.2001 ARUTELU POOLELI
27.08.2001 ARUTELU POOLELI
22.08.2001 ARUTELU POOLELI
Инициирование
16.08.2001 Инициирован
Обратная связь