Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 09.11.2015
Ведущая комиссия: Riigikaitsekomisjon
Представитель ведущей комиссии: Марко Михкельсон
Ответственный служащий: Ingrid Muul

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga pikendatakse järgmise aasta lõpuni kuni 50 tegevväelase kasutamise tähtaega ÜRO juhitava rahvusvahelise rahuvalvemissiooni UNIFIL (United Nations Interim Force in Lebanon) koosseisus Liibanonis. Operatsioonil osalevate Eesti kaitseväelaste rotatsioon toimub kaks korda aastas. Seetõttu võivad rotatsiooniperioodil samal ajal viibida operatsioonialal nii lahkuvad kui ka saabuvad üksused. Selleks näeb otsuse eelnõu ette, et kaitseväele seatud ülempiiri Liibanoni operatsioonil osalemiseks võib rotatsiooniperioodil suurendada kuni 100 tegevväelaseni ühe kuu jooksul alates rotatsioonis osalevate kaitseväelaste saabumisest operatsioonipiirkonda. Eesti kontingendist moodustab enamiku mehhaniseeritud jalaväerühm koos logistikaelemendi ja staabiohvitseridega. Rühma ülesanneteks on vaatlus, patrullid ning kontrollpostide mehitamine, mille käigus tehakse koostööd ka Liibanoni relvajõududega.

Tексты

137 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
15.12.2015 Опубликован в Riigi Teataja
Второе чтение
09.12.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 9.12.2015 14:00
Постановление: Vastuvõetud
07.12.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 7.12.2015 11:00
Постановление: Kiita heaks eelnõu II lugemise tekst ja seletuskiri
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Первое чтение
18.11.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 18.11.2015 14:00
Постановление: Направлен на второе чтение
11.11.2015 Komisjoni istung kolmapäev, 11.11.2015 17:45
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 19.11.2015 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 03.12.2015 17:15
09.12.2015 14:00
Постановление: Назначить докладчиком Marko Mihkelson

Протокол

Протокол

Инициирование
10.11.2015 Принят в производство
09.11.2015 Инициирован
Обратная связь