Riigikogu
Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Инициирован: 21.09.2021
Ведущая комиссия: Majanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Михаил Корб
Ответственный служащий: Mari Tänav

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga tehakse valitsusele ettepanek näha 2022. aasta riigieelarves ette vahendid kohalikele omavalitsustele jalgrattastrateegiate loomiseks ja ellu viimiseks.

Tексты

434 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
25.11.2021 Täiskogu korraline istung neljapäev, 25.11.2021 10:00
Постановление: Отклонен
15.11.2021 Komisjoni istung esmaspäev, 15.11.2021 kell 11.10
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 24.11.2021 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Protokoll

Protokoll asice

Lisa 1 (429 OE)

Инициирование
26.10.2021 Komisjoni istung teisipäev, 26.10.2021 kell 14.00
Постановление: Назначить представителем ведущей комиссии Mihhail Korb

Protokoll asice

Protokoll

21.09.2021 Принят в производство
21.09.2021 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Мари Тянав

Образование

  • Образование
    Высшее образование (бакалавр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2018)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool