Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaalkomisjon
Инициирован: 24.09.2014
Ведущая комиссия: Sotsiaalkomisjon
Представитель ведущей комиссии: Хельо Пикхоф
Ответственный служащий: Helgi Kundla

Tексты

731 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
20.02.2015 Опубликован в Riigi Teataja
12.02.2015 Провозглашен
29.01.2015 Направлен президенту республики
Третье чтение
29.01.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 29.01.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
27.01.2015 Komisjoni istung teisipäev, 27.01.2015 13:00
Постановление: Kiita heaks eelnõu kolmanda lugemise menetlusdokumendid

Protokol_20150206.pdf

20.01.2015 Komisjoni istung teisipäev, 20.01.2015 13:00

Protokol_20150123.pdf

Второе чтение
28.01.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 28.01.2015 14:00
Постановление: Направлено на третье чтение
27.01.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 27.01.2015 10:00
Постановление: Обсуждение не было завершено
13.01.2015 Komisjoni istung teisipäev, 13.01.2015 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 27.01.2015 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Направить на третье чтение, если второе завершено 29.01.2015 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Protokol_20150123.pdf

Первое чтение
04.12.2014 Täiskogu korraline istung neljapäev, 4.12.2014 10:00
Постановление: Первое чтение закончено
18.11.2014 Komisjoni istung teisipäev, 18.11.2014 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 04.12.2014 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 10 tööpäeva 18.12.2014 17:15
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni esimees

Protokol_20141202.pdf

Инициирование
25.09.2014 Принят в производство
24.09.2014 Инициирован

Предложения о поправках

  • IRL fraktsiooni muudatusettepanekud raseduse katkestamise ja steriliseerimise seaduse muutmise seaduse kohta IRL muudatusettepanek

Мнения

  • 09.02.2015

    Vastuskiri arvamusele raseduse katkestamise ja steriliseerimise seaduse muutmise seaduse eelnõu 731 SE kohta

    Файл

  • 27.01.2015

    T. Kuldmaa arvamus raseduse katkestamise ja steriliseerimise seaduse muutmise seaduse eelõust (731 SE)

    Файл

  • 27.01.2015

    Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi arvamus - lühikokkuvõte 731 SE osas

  • 26.01.2015

    V. Toidu arvamus raseduse katkestamise ja steriliseerimise seaduse muutmise seaduse eelõust (731 SE)

    Файл

  • 26.01.2015

    Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi seisukoht raseduse katkestamise ja steriliseerimise seaduse muutmise seaduse 731 SE osas

    E-kiri

  • 26.01.2015

    A. Tammiste arvamus raseduse katkestamise ja steriliseerimise seaduse muutmise seaduse eelõust (731 SE)

    Файл

  • Все мнения
Обратная связь
 

Распечатать

Хельги Кундла

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Inimõigused ( - 1998)
  • Учебное заведение
    Università degli Studi di Padova

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1991)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool