Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 15.03.2021
Ведущая комиссия: Õiguskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Анти Пооламетс
Ответственный служащий: Raini Laide

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga võetakse Eesti õigusesse üle Euroopa Parlamendi ja nõukogu 17. aprilli 2019. a direktiiv (EL) 2019/713, mis käsitleb mittesularahaliste maksevahenditega seotud pettuste ja võltsimise vastast võitlust ja millega asendatakse nõukogu raamotsus 2001/413/JSK. Selleks, et direktiiv riigisisesesse õigusesse üle võtta ja tagada karistusseadustiku kooskõla direktiiviga, tõstetakse KarS § 201 (Omastamine) lõikes 1 sätestatud karistuse ülemmäära ühelt aastalt kahele.

Tексты

351 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
21.05.2021 Опубликован в Riigi Teataja
19.05.2021 Провозглашен
13.05.2021 Направлен президенту республики
Третье чтение
12.05.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 12.05.2021 14:00
Постановление: Vastuvõetud
Второе чтение
05.05.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 5.05.2021 14:00
Постановление: Направлено на третье чтение
19.04.2021 Komisjoni istung esmaspäev, 19.04.2021 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 05.05.2021 14:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Если второе чтение будет завершено, внести предложение включить законопроект в повестку дня пленарного заседания и провести окончательное голосование 12.05.2021 14:00

Protokoll asice

Protokoll

Первое чтение
07.04.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 7.04.2021 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
25.03.2021 Komisjoni istung neljapäev, 25.03.2021 kell 11.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 07.04.2021 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 15.04.2021 16:00
Постановление: Назначить докладчиком Anti Poolamets

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni tähelepanekud Siseturvalisuse arengukavale

Eesti Reformierakonna fraktsiooni arvamus siseturvalisuse arengukavale

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni tähelepanekud Siseturvalisuse arengukavale

Protokoll

Eesti Reformierakonna fraktsiooni arvamus siseturvalisuse arengukavale

Protokoll asice

Инициирование
16.03.2021 Принят в производство
15.03.2021 Инициирован

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Райни Лайде

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316450
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (бакалавр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1999)
  • Учебное заведение
    Sotsiaalteaduste Erakõrgkool Veritas