Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
Инициирован: 14.09.2015
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Михаил Стальнухин
Ответственный служащий: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Seoses Jaak Aaviksoo parlamendisaadiku volituste lõppemisega teeb Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon ettepaneku nimetada riigieelarve kontrolli erikomisjoni põhiliikmeks Andres Metsoja ning tema asendajaks Viktoria Ladõnskaja

Tексты

87 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
25.09.2015 Опубликован в Riigi Teataja
Второе чтение
24.09.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 24.09.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
22.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 22.09.2015 14:00
Постановление: Jääda komisjoni k.a 15. septembri menetluslike otsuste juurde

Протокол

Протокол

Первое чтение
22.09.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 22.09.2015 10:00
Постановление: Направлен на второе чтение
15.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 15.09.2015, algus 15 minutit peale täiskogu istungi lõppu
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 22.09.2015 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Mihhail Stalnuhhin
Постановление: Направить на второе чтение, если первое завершено 24.09.2015 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 1 tund pärast Riigikogu täiskogu 22. septembri istungi lõppu (konsensus).

Протокол

Протокол

Инициирование
14.09.2015 Принят в производство
14.09.2015 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Кристо Варенд

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool