Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
Инициирован: 18.01.2021
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Пауль Пуустусмаа
Ответственный служащий: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga tehakse valitsusele ettepanek koostada 1. maiks 2021analüüs ja esitada selle põhjal Riigikogule ettepanekud raha mõju ja raiskamise vähendamiseks Euroopa Parlamendi valimistel, kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel, Riigikogu valimistel ning rahvahääletustel, sealhulgas ülempiiri seadmise valimiskuludele ja valimisreklaami mahule.

Tексты

317 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
06.04.2021 Täiskogu korraline istung teisipäev, 6.04.2021 10:00
Постановление: Отклонен
23.03.2021 Komisjoni istung teisipäev, 23.03.2021 kell 14.00
Постановление: Внести предложение включить законопроект в повестку дня пленарного заседания и провести окончательное голосование 06.04.2021 10:00
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Paul Puustusmaa

Protokoll

Protokoll.asice

Инициирование
19.01.2021 Принят в производство
18.01.2021 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Эрле Энневеэр

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316440
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Учебное заведение
    Islandi Ülikool

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool