Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Rahanduskomisjon
Инициирован: 11.01.2017
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Einar Vallbaum
Ответственный служащий: Tiina Licht

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata nõukogu koosseisust välja Mailis Reps ja Meelis Mälberg ning nimetada nende asemele Märt Sults ja Mart Helme.

Tексты

366 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
17.02.2017 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
16.02.2017 Täiskogu korraline istung neljapäev, 16.02.2017 10:00
Постановление: Vastuvõetud
13.02.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 13.02.2017 11:10
Постановление: Arvata Hasartmängumaksu Nõukogu koosseisust välja Riigikogu liige Lauri Luik ja nimetada tema asemele nõukogu liikmeks Mihhail Stalnuhhin.
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

06.02.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 6.02.2017 11:10
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 16.02.2017 10:00
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni liige Einar Vallbaum
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Инициирование
13.01.2017 Принят в производство
11.01.2017 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Тийна Лихт

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316422
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Ehituse ökonoomika ja organiseerimine ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut