Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
Инициирован: 21.04.2021
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Марко Торм
Ответственный служащий: Helin Leichter

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette moodustada Riigikogu uurimiskomisjon Politsei- ja Piirivalveameti ning teiste jõustruktuuride käitumise seaduslikkuse ja proportsionaalsuse välja selgitamiseks, et edaspidi välistada põhiseaduslike kodanikuvabaduste meelevaldne ja seadusevastane piiramine.

Tексты

379 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
15.09.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 15.09.2021 14:00
Постановление: Отклонен
14.09.2021 Täiskogu korraline istung teisipäev, 14.09.2021 10:00
Постановление: Обсуждение не было завершено
07.06.2021 Komisjoni istung esmaspäev, 7.06.2021 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 15.06.2021 10:00
Постановление: Внести предложение об отклонении
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Marko Torm

Protokoll.asice

Protokoll

Инициирование
22.04.2021 Принят в производство
21.04.2021 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Хелин Лейхтер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1985)
  • Учебное заведение
    Tartu Riiklik Ülikool