Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Rahanduskomisjon
Инициирован: 06.05.2015
Ведущая комиссия: Rahanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Тармо Тамм
Ответственный служащий: Anneli Kivitoa

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeteks Andres Ammas, Helmen Kütt, Lauri Luik, Andres Metsoja, Meelis Mälberg ja Mailis Reps. Ministeeriumide esindajatena jätkavad Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Janar Holm, Kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene ja Sotsiaalministeeriumi sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse.

Tексты

19 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
29.05.2015 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
26.05.2015 Täiskogu korraline istung teisipäev, 26.05.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
11.05.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 11.05.2015 11:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 26.05.2015 10:00
Постановление: Назначить докладчиком Tarmo Tamm
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Инициирование
07.05.2015 Принят в производство
06.05.2015 Инициирован
Обратная связь