Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Keskerakonna fraktsioon
Инициирован: 14.12.2015
Ведущая комиссия: Riigikaitsekomisjon
Представитель ведущей комиссии: Marianne Mikko
Ответственный служащий: Aivar Engel

Eelnõu algteksti tutvustus

Vabariigi Valitsusele tehakse ettepanek töötada välja meetmed ja programmid, mis suurendaksid Eesti iseseisvat kaitsevõimet ning vähendaksid meie sõltuvust liitlasvägede siirdevõimest ja -mahust.

Tексты

158 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
21.01.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 21.01.2016 10:00
Постановление: Отклонен
14.01.2016 Komisjoni istung neljapäev, 14.01.2016 15 minutit pärast täiskogu lõppu
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.01.2016 10:00
Постановление: Не поддерживать
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni liige Marianne Mikko
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Инициирование
15.12.2015 Принят в производство
14.12.2015 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Айвар Энгель

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    6316470
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2005)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool