Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Põhiseaduskomisjon
Инициирован: 27.01.2016
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Калле Лаанет
Ответственный служащий: Karin Tuulik

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette komisjonide istungite protokollide muutumist põhjalikemaks. Komisjoni istungi protokollis tuleb kokkuvõtlikult kajastada komisjoni istungi käiku ja vastuvõetud otsuste ning seisukohtade kujunemist. Istungil sõna võtnud inimeste seisukohti refereeritakse nimeliselt ning samuti kantakse protokolli nimeliselt hääletamistulemused.

Tексты

175 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
03.05.2016 Опубликован в Riigi Teataja
27.04.2016 Провозглашен
13.04.2016 Направлен президенту республики
Третье чтение
13.04.2016 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 13.04.2016 14:00
Постановление: Vastuvõetud
05.04.2016 Komisjoni istung teisipäev, 5.04.2016 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 13.04.2016 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

Второе чтение
22.03.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 22.03.2016 10:00
Постановление: Второе чтение завершено
15.03.2016 Komisjoni istung teisipäev, 15.03.2016 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 22.03.2016 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение

Протокол

Протокол

Первое чтение
17.02.2016 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 17.02.2016 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
09.02.2016 Komisjoni istung teisipäev, 9.02.2016 12:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 16.02.2016 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 10 tööpäeva 02.03.2016 17:15
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni esimees Kalle Laanet

Протокол

Протокол

Инициирование
28.01.2016 Принят в производство
27.01.2016 Инициирован

Предложения о поправках

  • Riigikogu liikme Külliki Kübarsepa muudatusettepanek Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse muutmise seaduse eelnõule 175 SE Muudatusettepanek Muudatusettepanek

  • EKRE muudatusettepanekud Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse muutmise seaduse eelnõule 175 SE Muudatusettepanekud Muudatusettepanekud

  • Eesti Vabaerakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse muutmise seaduse eelnõule 175 SE Muudatusettepanek

  • Eesti Keskerakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse muutmise seaduse eelnõule 175 SE Muudatusettepanek

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Карин Туулик

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2000)
  • Учебное заведение
    Õigusinstituut