Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 14.10.2020
Ведущая комиссия: Riigikaitsekomisjon
Представитель ведущей комиссии: Аннели Отт
Ответственный служащий: Hestrid Tedder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette pikendada alates 2021. aasta 1. jaanuarist Kaitseväe kasutamise tähtaega Eesti riigi rahvusvaheliste kohustuste täitmisel Põhja-Atlandi Lepingu Organisatsiooni missioonil Iraagis 2021. aasta 31. detsembrini ning suurendada Kaitseväe isikkoosseisu ülempiiri sellel missioonil kuni 40 kaitseväelaseni.

Tексты

270 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
24.11.2020 Komisjoni istung teisipäev, 24.11.2020 kell 14.00
11.11.2020 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 11.11.2020 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
26.10.2020 Komisjoni istung esmaspäev, 26.10.2020 kell 11.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 11.11.2020 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 23.11.2020 15:00
Постановление: Назначить докладчиком Anneli Ott

RIKK_protokoll_26.10.2020.asice

Protokoll.pdf

Инициирование
16.10.2020 Принят в производство
14.10.2020 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Хестрид Теддер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Politoloogia ( - 1997)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool