Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Eesti Keskerakonna fraktsioon
Инициирован: 06.12.2016
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Калле Лаанет
Ответственный служащий: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada erikomisjoni liikme Jaanus Karilaidi asemele Anneli Ott ja asendusliikme Kersti Sarapuu asemele Marko Šorin.

Tексты

348 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
17.12.2016 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
15.12.2016 Täiskogu korraline istung neljapäev, 15.12.2016 10:00
Постановление: Vastuvõetud
12.12.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 12.12.2016 11:15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 14.12.2016 14:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Kalle Laanet

Протокол

Протокол

Инициирование
06.12.2016 Принят в производство
06.12.2016 Инициирован

Предложения о поправках

  • Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni muudatusettepanek Riigikogu otsuse „Riigikogu otsuse „Korruptsioonivastase erikomisjoni moodustamine“ muutmine“ eelnõule 348 OE Muudatusettepanek docx Muudatusettepanek bdoc

Обратная связь
 

Распечатать

Эрле Энневеэр

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    6316440
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Учебное заведение
    Islandi Ülikool

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool