Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon, Раймонд Кальюлайд
Инициирован: 25.01.2021
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette moodustada uurimiskomisjon, mille töösse kaasatakse kõikide Riigikogus esindatud erakondade esindajad. Eesmärgiks seatakse välja selgitada rakendatud toetusmeetmete otstarbekus ning tõhusus, toetuse andmise või finantsinstrumendi rakendamise otsuse tegemise protsessi mõjutanud isikute ring ning nende mõju otsuse kujunemisele. Samuti ka toetuse saajate ning nendega seotud isikute annetused ja muud soodustused erakondadele, nende juhtorganite liikmetele ning nendega seotud isikutele.

Tексты

319 OE Ход производства по проекту

Инициирование
09.03.2021 Komisjoni istung teisipäev, 9.03.2021 kell 14.00
26.01.2021 Принят в производство
25.01.2021 Инициирован
Обратная связь