Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Põhiseaduskomisjon
Инициирован: 08.02.2016
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Andre Sepp
Ответственный служащий: Kristo Varend

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu sätestab Riigikogu liikme õiguse kuuluda kohaliku omavalitsuse volikogusse ja täita volikogu liikme ülesandeid. Eelnõu kaotab piirangud, mille kohaselt Riigikogu liikmed ei või osaleda valla- ja linnavolikogude töös, andes neile taas võimaluse kaasa rääkida oma elukohajärgse kohaliku omavalitsuse üksuse elu korraldamisel.

Tексты

181 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
21.06.2016 Опубликован в Riigi Teataja
16.06.2016 Провозглашен
08.06.2016 Направлен президенту республики
Третье чтение
07.06.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 7.06.2016 10:00
Постановление: Vastuvõetud
31.05.2016 Komisjoni istung teisipäev, 31.05.2016 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 07.06.2016 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Протокол

Протокол

10.05.2016 Täiskogu korraline istung teisipäev, 10.05.2016 10:00
Второе чтение
18.05.2016 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 18.05.2016 14:00
Постановление: Второе чтение завершено
09.05.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 9.05.2016 11:15
Постановление: Внести предложение об изъятии из повестки дня пленарного заседания 10.05.2016 10:00

Протокол

Протокол

19.04.2016 Komisjoni istung teisipäev, 19.04.2016 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 10.05.2016 10:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение

Протокол

Протокол

Первое чтение
11.04.2016 Komisjoni istung esmaspäev, 11.04.2016 11:15
Постановление: Продолжить обсуждение в комиссии

Протокол

Протокол

23.03.2016 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 23.03.2016 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
15.03.2016 Komisjoni istung teisipäev, 15.03.2016 14:00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 22.03.2016 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 10 tööpäeva 06.04.2016 17:15
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni liige Andre Sepp

Протокол

Протокол

Инициирование
09.02.2016 Принят в производство
08.02.2016 Инициирован

Предложения о поправках

Мнения

  • 08.04.2016

    Eesti Maaomavalitsuste Liidu arvamus Riigikogu liikme staatuse seaduse ja kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse muutmise seaduse eelnõule (181 SE)

  • 08.04.2016

    Eesti Linnade Liidu arvamus Riigikogu liikme staatuse seaduse ja kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse muutmise seaduse eelnõule (181 SE)

  • 04.04.2016

    Surju vallavanema arvamus Riigikogu liikme staatuse seaduse ja kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse muutmise seaduse eelnõule (181 SE)

  • Все мнения
Обратная связь
 

Распечатать

Кристо Варенд

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2004)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool