Riigikogu
Пропустить навигацию

Riigikogu

Данные о проекте

Инициатор: Probleemkomisjon rahvastikukriisi lahendamiseks
Инициирован: 17.12.2018
Ведущая комиссия: Sotsiaalkomisjon
Представитель ведущей комиссии: Виктор Васильев
Ответственный служащий: Helgi Kundla

Eelnõu algteksti tutvustus

Riigikogu otsuse „Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035“ eelnõu lähtub dokumendist „Rahvastikupoliitika põhialused 2035“. Põhialuste dokument määratleb Eesti rahvastikupoliitika üldise eesmärgi ja põhimõtted ning sõnastab alaeesmärgid ja tegevussuunad peamistes rahvastiku arenguga seotud valdkondades kuni 2035. aastani, teadvustades riigi vajadust osutada suuremat tähelepanu Eesti ühiskonna kestlikkuse ja arengu kindlustamisele.

Tексты

779 OE Ход производства по проекту

Первое чтение
18.02.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 18.02.2019 kell 11.10
Постановление: Suunata Riigikogu otsuse eelnõule (779 OE) esitatud muudatusettepanekud arutamiseks ja seisukoha kujundamiseks rahvastikukriisi lahendamise probleemkomisjonile
Постановление: Teha ettepanek arvata täiskogu IX istungjärgu 5. töönädala päevakorrast välja Riigikogu otsuse eelnõu (779 OE) "Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035" teine lugemine

Протокол

Протокол

Протокол

11.02.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 11.02.2019 kell 11.10
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.02.2019 10:00

Протокол

Протокол

30.01.2019 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 30.01.2019 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
28.01.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 28.01.2019 11:15
Постановление: Отправить мнение sotsiaalkomisjonile

Протокол

Протокол

22.01.2019 Komisjoni istung teisipäev, 22.01.2019 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 30.01.2019 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 10 tööpäeva 13.02.2019 17:15
Постановление: Назначить докладчиком komisjoni liige Viktor Vassiljev

Протокол

Протокол

Инициирование
14.01.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 14.01.2019 kell 11.10
Постановление: Küsida õigus- ja analüüsiosakonna arvamust Riigikogu otsuse "Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035" eelnõu (779 OE) kohta

Протокол

Протокол

18.12.2018 Принят в производство
17.12.2018 Инициирован

Предложения о поправках

  • Reformierakonna fraktsiooni muudatusettepanekud Riigikogu otsuse "Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035" eelnõu 779 OE kohta Muudatusettepanek

Мнения

  • 05.02.2019

    J. Uibu arvamus rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035 otsuse eelnõu 779 OE kohta

    Lisa AK

    Arvamus AK

  • 29.01.2019

    Riigikogu põhiseaduskomisjoni arvamus Riigikogu otsuse Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035 eelnõu 779 OE kohta

  • 25.01.2019

    Riigikogu kultuurikomisjoni arvamus Riigikogu otsuse Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035 eelnõu 779 OE kohta

  • Все мнения
Обратная связь
 

Распечатать

Хельги Кундла

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Inimõigused ( - 1998)
  • Учебное заведение
    Università degli Studi di Padova

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1991)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool